Rozospievaj sa s našou video  hlasovou rozcvičkou, ktorú používajú všetci svetoví speváci a posuń svoj spev na vyššiu úroveń.

- Mávaš akcie,vystúpenia,alebo nahrávaš v štúdiu a nemá ťa kto rozcvičiť?

-Tvoj hlas neznie tak ano si čakal(a)?

-Bolí ťa hrdlo keď sa snažíš spievať vysoké tóny?

-Chýba ti väčšia istota pri speve?

Nemáš s kým cvičiť,alebo nemáš hudobný nástroj?

-Tieto všetky nedostatky môžeš odstrániť v krátkom čase s našou video rozcvičkou.


 

Ako sa rozcvičujú tvoje spevácke idoly?

Prečo je hlasová rozcvička taká dôležitá??

Ak si predstavíte svoj hlas ako nástroj, má zmysel starať sa oň ako taký. To znamená udržiavať ho v dostatočne dobrom stave, aby ste z neho získali požadované zvuky bez toho, aby ste riskovali prílišné poškodenie alebo opotrebovanie. Presne to robia hlasové rozcvičky.. 

Pravdou je, že spevom  bez správnej techniky  si môžete namáhať vaše hlasivky.. V priebehu času môže namáhanie hlasiviek zlou technikou a zlou podporou dychu spôsobiť slabosť hlasu a môže tiež potenciálne viesť k poškodeniu. 

S rozcvičkami navrhnutými na posilnenie vašich hlasiviek môžete byť pripravení sebavedomo spievať takmer všetko, po čom vaše srdce túži. Pamätajte si, že hlas je sval a na dosiahnutie vašich hudobných cieľov potrebuje riadne cvičenie. 

Dôležitosť hlasovej rozcvičky pred vystúpením je niečo, na čom sa takmer všetci zhodujú a je to tiež niečo, čo sa každý môže ľahko naučiť robiť.

Hlasová rozcvička uvolńuje svaly.

Spev zapája hlasivky a vnútorné svaly hrtana, pričom oboje rozhodne nechcete poškodiť. Rozcvičkou predtým, ako začnete spievať, im dáte šancu uvoľniť sa a relaxovať. Uvoľnenie napätia z tela a hlasu tiež znižuje vaše šance na zranenie hlasu. Natiahnutím hlasiviek ste tiež lepšie pripravení spievať v rôznych štýloch alebo registroch.

Hlasovou rozcvičkou trénujete svoj hlas.

Na hlasových rozcvičkách  je  skvelé, že vás skutočne vycvičia, aby ste sa stali lepším spevákom. Čím viac budete cvičiť svoje hlasové techniky, tým budete lepší. 

 Speváci často využivajú rozcvičky na vybudovanie vokálnych techník, ktoré chcú použiť. 

Hlasové rozcvičky sú skvelé na posilnenie vašich vokálnych registrov a umožňujú vám spievať plynulo vo vyšších alebo nižších tónoch.

 Sú tiež užitočné, keď sa chcete naučiť prechádzať Hrudným hlasom,Mixom a Hlavovým hlasom a toto všetko spojiť  do jedného silného hlasu s veľkým rozsahom.

Hlasovou rozcvičkou cvičíte svoj sluch.

Ďalším faktorom  je ,že hlasovou rozvičkou sa môže skutočne zlepšiť váš sluch,pretože automaticky zapájame aj  tréning nášich uší.

Zameranie pozornosti na intonácie, rozpoznanie intervalov to všetko vám poskytne lepšiu predstavu o tónoch,ktoré spievate.


Hlasová rozcvička šetrí váš hlas.

Ak chcete spievať celý život, potom sú hlasové rozcvičky jedným z najlepších a najjednoduchších spôsobov, ako si udržať zdravý hlas. Čím zdravší je váš hlas, tým dlhšie ho budete môcť používať a zdieľať s celým svetom. 

Nezabudnite si uvolniť svaly, aby ste sa presvedčili, že ste pripravení spievať to, čo ste plánovali. Dôležité je mať na pamäti, aby ste hlasivky v žiadnom prípade nepreťažovali. Tlačenie svalov nad ich hranicu bude slúžiť iba na opotrebovanie hlasu a potenciálne môže spôsobiť poškodenie.

 Preto ak sa vaše hlasivky a ostatné vnútorné svaly Hrtana počas rozcvičky cítia unavené, určite ich počúvajte a nevytláčajte ich nad úroveň pohodlia.

 Možno sa vám hneď nepodarí zvládnuť toľko, koľko by ste chceli, ale tým, že budete trpezliví, môžete sa až do tohto bodu vypracovať so zdravým hlasom, ktorý sa bude v nasledujúcich rokoch stále zlepšovať.

Ukážka z našej video rozcvičky.

Vysvetlenie ako spievať cvičenie-Liproll.

Cvičenie Liproll. 

Položte si prsty na líca a mierne ich nadvihnete okolo pier. Zuby sa jemne o seba  dotýkajú. Pery  sú uvolnené a malým tlakom vzduchu sa ich snažíme rozvibrovať.Potom použijeme zvuk "UH"a necháme pery jemne bublať ako ked fúkame perami do vody a neskôr skúšame zaspievať tóny.

Nechajte pracovať len vzduch.Uvolnite si líca,hrdlo a celú tvár.Čim pomalšie dokážete kontrolovať vibráciu pier ,tým lepšie.

Na začiatku si velmi nevšímajte ladenie,doležitejšie je uvolnenosť pier a udržanie spojených hlasiviek.

Snažte sa mať spojené hlasivky tak aby vám nepreskočil hlas do falzetu.

Vo všetkých cvičeniach sa snažíme ciťiť rezonancie,v spodných častiach vášho rozsahu cítite tón v ústach a ako spievate vyššie do hlavového hlasu,tóny vám postupujú viacej za mäkké podnebie a rezonanciu cítite až v zadnej časti hlavy.

                                                                                                 Cvičenie Liproll-Muži.

Čo  všetko obsahuje video rozcvička?

 Video obsahuje 10 videí v 25 minútach, kde si rozcvičiš hrudný hlas, hlavový hlas, a spojenie tychto dvoch hlasov do jedného hlasu s velkým rozsahom.

 Videá sú robené jednoduchou a logickou formou, aby boli ľahko pochopiteľné pre začiatočníkov ale aj pokročilých.Čo sa naučíš?

Naučíš sa ľahko a plynulo prechádzať hlasovými rezonanciami , a čo je najdôležitejšie  používať  tieto rezonancie v speve, aby si bol schopný zaspievať moderné piesne vo všetkých hudobných štýloch.


Čo získaš?

Získaš doživotný prístup na videa s cvičeniami.Ako Bónus získaš tie isté cvičenia  vo formáte Mp3,ktoré si stiahneš do mobilu a cvičíš kdekolvek potrebuješ.

Všetky cvičenia sú profesionálne naspievané speváčkou Eva Bitto podľa predlohy svetových učiteľov a svetových speváckych hviezd ako : Ariana Grande, Taylor Swift, Christina Aquilera, Justin Timbrlake a iní. 

 Takže  získaš  KNOW HOW , ktoré sa iní speváci učili roky.


Ako prebiehajú cvičenia?

Prebiehajú tak, že prvú časť cvičení predspievam ja a potom 2.časť opakuješ ty s tým, že  ťa naprávam a ty naopak sleduješ moju mimiku tváre a artikuláciu, podľa ktorej sa tiež učíš. 


Kto som aby som ti radila?

Volám sa Eva Bitto a spevu sa venujem  už od detstva. Spievala som v rôznych projektoch a v roku 2002 som są zúčastnila Tour Vaša Patejdla, kde účinkovali aj Jozef Ráž, Katarína  Hasprová a Peter Nagy. Taktiež som spolupracovala so speváčkami Adrianou Bartošovou, Oľgou Záblackou a inými.

Bola som na tom tak isto ako ty!

Po dlhšom spievaní som mala sucho v hrdle, bolesť v krku a zachrípnutosť.  Strávila som veľa času hľadaním videí /tutoriálov/ na You tube, až raz som objavila učiteľa, majstra menom Seth Riggs. Učil spevákov ako Steve Wonder, Michael Jackson,  Bryan Adams, Lione Richi, Michael Bolton, Madonna a mnoho ďalších.  Zaplatila som si Online lekcie a absolvovala jeho lektorský kurz /cca 1000 dolárov/, ale neoľutovala som. Naučila som sa, v čom spočíva tajomstvo správneho spevu, v technike, ktorá sa volá MIX VOICE. Túto techniku som začala postupne používať v praxi a dosiahla tak svoj vytúžený cieľ- spev, aký používajú svetové hviezdy. Je to už takmer 15 rokov, čo učím budúcich spevákov túto techniku a dosahujú s ňou výsledky.

Čo by si mal urobiť teraz?

Túto rozcvičku môžeš získať -Bežná cena-48 eur

V momente, keď uhradíš cenu hlasovej rozcvičky, tak ti príde automaticky email s linkom na stiahnutie. Keď platíš cez priami vklad na účet, odošleme ti prístupové údaje v momente, keď peniaze dorazia na náš účet.

Nie je v tom žiadny háčik.

Možno sa sám seba pýtaš, prečo je to také lacné, keď sa tak veľa naučím. Kde je háčik? Viem, že existujú stránky, ktoré ti ponúkajú niečo lacné a potom ti každý mesiac strhnú peniaze z tvojej karty. Nemusíš sa báť.

Nemám žiadne skryté mesačné členstvo.

Doslova dostávaš túto video hlasovú rozcvičku len za 31 Eur, aby sme čo najlepšie nadviazali náš obchodný vzťah, ktorý potrvá roky.

Bonusy

Ku video rozcvičke dostávaš aj Mp3 hlasovú rozcvičku, ktorú si stiahneš do mobilu a cvičíš kdekolvek chceš.

Nemáš čo stratiť, všetko riziko je na mne.

Získavaš 30 dňovú garanciu spokojnosti s hlasovou rozcvičkou.  Ak nebudeš s rozcvičkou spokojný do 30 dní, tak ti vrátim celú tvoju investíciu do posledného centu a rozcvičku si môžeš nechať , alebo ho niekomu darovať.

Zhrnutie ponuky.

Ďakujem ti veĺmi pekne, že si sa dočítal až sem. Teším sa na kontakt s tebou-Eva and Daniel Bitto-Vyuka spevu.


Ak si náhodou uponáhľaný ako ja, a takúto dlhú stránku prescrolluješ hneď na koniec, tak tu je zhrnutie.


🎸 Dávam ti možnosť získať  video hlasovú rozcvičku - Ako sa rozcvičujú tvoje spevácké idoly?

🎸LEN ZA 24 EUR

🎸 Dostávaš k tomu Bonus- všetky cvičenia  vo formáte Mp3.

🎸 Dostávaš podrobný návod, ako postupovať v cvičeniach ,  aby si sa z rozcvičky čo najviac naučil.

🎸 Nie je v tom žiadny háčik.

🎸 Nepridám ťa do žiadneho mesačného členstva a ani nič podobné.

🎸 Ak sa ti nebude táto rozcvička páčiť, daj mi vedieť a ja ti vrátim tvojich 24 Eur.

🎸 Klikni sem a získaj svoju video hlasovú rozcvičku hneď teraz.

 🎸 Nebudeš to ľutovať.


Áno, chcem získať svoju hlasovú rozcvičku.

TERAZ LEN ZA 24 EUR.


Vyplňte objednávkový formulár, vyberte si spôsob platby a kliknite na tlačidlo na konci formuláru.

Čo získaváš?

Video hlasovú rozcvičku.

Bonus

Všetky cvičenia vo formáte mp3 na stiahnutie do mobilu.

Potrebujete pomôcť?


 Zavolajte mi na tel.- 0907 196 254 ,alebo napíšte na vyukaspevu1@gmail.com  Eva Bitto

Referencie

Kontakt:

                                                vyukaspevu1@gmail.com

                 Tel. +421 907 196254

REGISTER YOUR SPOT NOW

Zadaj svoj email a dostaneš svoj ebook.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close